GİRESUN TİREBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN YGS MESAJI

Sevgili Öğrenciler;      Çalışmalarınız sonucunda geleceğinizle ilgili ilk adım olan Yüksek Öğretime Giriş ( YGS ) sınavına 13 Mart 2016 Pazar günü gireceksiniz.
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN YGS MESAJI

YGS  sizi değil çalışma sürecinizi ölçen bir sınavdır. Sınavlar sadece akademik bilgi birikiminizi yorum gücünüzü ve süreyi doğru kullanma becerinizi ölçer. Bundan dolayı kendinizi bu doğrultuda motive ediniz. Sınav esnasında stresinizi kontrol edebilmeniz bilgi birikiminizi ve yorum gücünüzü daha rahat kullanmanızı sağlayacaktır. Bizler sizlere inanıyor ve güveniyoruz ki  YGS’yi başarıyla tamamlayacak ve aynı başarıyı LYS’ye  girerek tekrarlayacaksınız. Sizler de bu inanç ve güveni kendinizde gördüğünüz sürece başarı kaçınılmaz olacaktır.

Sizlerden temennimiz;   kendine güvenen, araştıran, sorgulayan, milli ve manevi değerlerine bağlı birer birey olmanızdır. Tüm bunlar ışığında hepinize başarılar diliyorum…

Çarşı Mah. Zübeyde Hanım Cad. No 13 TİREBOLU/GİRESUN - 0 (454) 4114608

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.