GİRESUN TİREBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLETİŞİM FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİNDEN TOPLUMSAL DUYARLILIK

  İletişim Fakültesi öğrencilerinden sosyal sorumluluk projesi kapsamında  Aşağıboynuyoğun  İlkokulu/ Ortaokulu öğrencilerine yardım yapıldı.  
İLETİŞİM FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİNDEN TOPLUMSAL DUYARLILIK

   Tirebolu İletişim Fakültesi Radyo ve Televizyon Sinema Bölümü 3. sınıf öğrencisi Canan DEMİR liderliğinde Nejla ARPACI,Selimhan KEÇE, Oğuzhan AKBULUT, Hasret ÇİFTÇİ, Ahmet ATEŞOK, M.Emin CAMAN,Ertuğrul IŞIK´tan oluşan bir grup öğrencinin sosyal sorumluluk projesi kapsamında Aşağıboynuyoğun İlkokulu/Ortaokuluna ziyaret gerçekleştirdiler. Ziyarette okulun toplam 110 öğrencisine, içinde Mont,Bot, 3 çift çorap,pantolon ve eşofman bulunan birer paket hediye verildi. Çalışmada emeği geçen Öğretim Görevlisi Sayın Nedim Serhat BİLECEN´e, grup lideri Canan DEMİR´e, çalışmada emeği geçen öğrenci grubuna ve İstanbul´dan adının açıklanmasını istemeyen firma yetkililerine kurumumuz ve Milli Eğitim Müdürlüğü camiası adına teşekkür ederiz.

11-01-201711-01-201711-01-201711-01-2017

Çarşı Mah. Zübeyde Hanım Cad. No 13 TİREBOLU/GİRESUN - 0 (454) 4114608

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.