GİRESUN TİREBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tirebolu’da öğretmenlere kaynaşma iftarı...

 İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce düzenlenen ve Hamam Mahallesi sahilinde 23 Haziran akşamı verilen Kaynaşma Yemeğine 100’ü aşkın öğretmen katıldı...
Tirebolu’da öğretmenlere kaynaşma iftarı...

28-06-2016Tirebolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz, eğitim-öğretim yılının sona ermesi dolayısıyla şenlikte görev alan öğretmenlere İftar Yemeği verdi. Belediye Başkanlığı’nın katkılarıyla organize edilen ve Kaynaşma Yemeği olarak nitelendirilen iftara 100’ü aşkın öğretmen katıldı.23 Haziran Perşembe akşamı Hamam Mahallesi sahilindeki boş alanda düzenlenen İftar Programına; Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak ile İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ergin Koç, Müftü Bedir Aydın , İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Ömer Karakayalı ve Emin Karahan’da iştirak ettiler.Tirebolu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ergin Koç, öğretmenler arasındaki birlik ve kaynaşmayı sağlamak amacıyla düzenlemiş oldukları iftar programına katılan konuklara teşekkür ederek, “Söz konusu program ile hem birliktelik sağladık ve hem de Bilim – Sanat Şenliğinde görev alan öğretmenlerimizi onore etmiş olduk. Bu organizasyonda emeği geçen herkesi kutluyorum ve hepinize Ramazan-ı Şerifiniz mübarek olsun diyorum” dedi.

 

28-06-201628-06-2016

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Çarşı Mah. Zübeyde Hanım Cad. No 13 TİREBOLU/GİRESUN - 0 (454) 4114608

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.